Textilní maraton

Sobota 17.8. od 8,30 - 16,00  ( sítotisk, tisk přes šablony, tisk z gelové destičky, linoryt, malba na pratelný papír, vosková batika, razítkování)

2 800 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 324
Textilní maraton

Detailní popis produktu

Všechny z výše jmenovaných technik se naučíme a vyzkoušíme. Nachystám pro vás stanoviště, kde si budete moci vlastnoručně na své přinesené oděvy, tašky, ubrusy, látky... těmito technikami dekorovat. Jak dlouho se u které techniky zdržíte a kolik si vytvoříte kousku je jen na vás. Techniky lze i mezi sebou prolínat, textil nemá žádné omezení vše lze jen na vaší fantazii;-)

K dispozici budou všechny pomůcky, spoustu mých šablon, razítek, textilní barvy na světlý i tmavý textil, pratelný papír ve více barvách, akryly, sítotiskové rámy nachystané k přenesení vašeho motivu. 

Určitě nezapomeňte na pracovní oblečení na převlečení, tiskařské barvy totiž nejdou vyprat a hlavně spoustu textilu k potisku, předem si promyslete motiv na linoryt, či na sítotisk ( který si můžete donést již připravený a pauzáku či průhledné folii). Můžete pracovat společně a pak udělat čenč :-)

 počet míst max. 15

Vaše místo máte rezervované až po zaplacení, zrušení kurzu 14 dní před kurzem vracím celou částku, méně než 14 dní, storno poplatek 500,- děkuji za pochopení